Enerjimizi sizden alıyoruz !!!
Vata ElektrikVata ElektrikVata Elektrik
0 (232) 290 96 94
info@vataelektrik.com
No.3 Pamuk Plaza C Blok
Vata ElektrikVata ElektrikVata Elektrik

Bticino

Bticino

Bticino İzmir yetkili satıcısı Vata Elektrik, Bticino markası altındaki tüm ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

1948’de kurulan BTicino, endüstriyel gelişmeleri yakından takip ederek çağdaş elektrik ihtiyaçları konusunda ürün ve sistemler üretmeye başlamıştır. 1989 yılında Legrand Grubu’na dahil olan İtalya’nın bir numaralı elektrik ürünleri üreticisi BTicino, marka kimliğini geleneksel İtalyan tasarımının teknoloji ve sistem entegrasyonu yaklaşımı üzerine konumlandırmaktadır. BTicino, konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri bir markadır. İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu BTicino; yaşam, çalışma ve üretim alanlarına entegre olarak, enerji dağılımı, interkom, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme, müzik yayın ve güvenlik konularında çözümler sunan dünyanın en önemli üreticilerinden biridir. Dünya çapında kalite anlayışını, esnekliği, yeniliği ve sürdürülebilir büyümeyi bir araya getiren BTicino, ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

Bticono İzmir

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand, tüm çevresel, toplumsal ve teknolojik zorlukları göz önünde bulundurarak herkesin elektriği sürdürebilir bir şekilde kullanabilmesi için tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eder. Bu çerçevede, şirket faaliyetlerini ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerine bakarak sorumluluk anlayışı içinde yönetir. BTicino, sosyal sorumluluk anlayışının kapsamı, şirketin gerçekleştirdiği esas faaliyetlerin ve bunların etkileriyle sınırlı görmez. Bu konudaki öncelikler belirlenirken toplum ve çevre için en yararlı olan seçenek dikkate alınır.

Kataloglar