Enerjimizi sizden alıyoruz !!!
Vata ElektrikVata ElektrikVata Elektrik
0 (232) 290 96 94
info@vataelektrik.com
No.3 Pamuk Plaza C Blok
Vata ElektrikVata ElektrikVata Elektrik

Hakkımızda

SORUMLULUK

Çevreye, topluma ve insana yaptığımız her yatırımın varlığımıza ve gelişimimize olan katkısının bilinciyle topluma ve insana duyarlı davranmayı prensip olarak kabul ederiz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Tecrübemiz çözüm üretmek ve doğru insanları bir araya getirmekte yatar. Daima müşterilerimiz, adaylarımız ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz.

TAKIM RUHU

İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir.
HAKKIMIZDA

Uzman kadrosu ve bilgi birikimiyle Vata Elektrik sektörünün liderleri arasında

Wago
100%
Danfoss
100%
Legrand
100%

VATA ELEKTRİK 2015 yılında kuruluşu ile birlikte Wago, Legrand, Danfoss  markaları başta olmak üzere alçak gerilim ürünleri tedariği konusunda yurtiçi ve yurtdışı pazarda yerini almıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında ana dağıtıcı ve pano üreticileri başta olmak üzere müşteri portföyünü hızla büyüten VATA ELEKTRİK, vizyonunu yerel ve uluslararası pazarlarlarda müşterilerine zamanında ve doğru ürün teslimi ile birlikte kaliteli hizmet anlayışı olarak benimsemiştir.

VATA ELEKTRİK

Enerjimizi Sizden Alıyoruz

Tüm müşteri grupları ve pazarlar için tedarik konusunda sektörde uzman kadrosu ve bilgi birikimiyle ürün seçimi ve proje yönetimi konusunda danışmanlık ve partnerlik hizmetleri ile müşterilerine değer katan bir hizmet anlayışı sergilemek en önemli hedefimiz olup, yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarda uzman kadrosuyla ürün teslimi ve tüm diğer ticari ihtiyaçlarda da hızlı ve güvenilir bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyon

Amacımız verdiğimiz hizmetlerin toplamıyla dahil olduğumuz tüm süreçlerde değer katan bir iş ortağı olarak sürdürülebilir ve güvenilir bir tedarik markası olmak.

Misyon

En üst seviyede müşteri memnuniyeti ilkesi benimsenerek; elektrik sektöründe nitelikli ve deneyimli kadrosuyla, zamanında ve eksiksiz teslimat ve güvenirlilik prensiplerine sıkı sıkıya bağlı, saygı duyulan bir tedarikçi olmak. 

 

Müşteri durum analizi yaparak, satış sürecinde müşteri odaklı satış stratejisi yaratmak